Nábytok pre materské školy od Hajdalánka

Blog Nábytok pre materské školy od Hajdalánka

Zháňate kvalitný nábytok českej výroby pre materskú škôlku či iné detské zariadenia? Potom by ste mali dôkladne vyberať, pretože je to veľmi špecifická kategória nábytku. Musí byť nielen dizajnovo príjemný, ale aj odolný, dobre skladovateľný, ľahko premiestniteľný a udržovateľný – a hlavne – bezpečný. Nábytok pre deti v materských školách od Hajdalánka všetky tieto parametre spĺňa.

Nábytok Hajdalánek je certifikovaný na prevádzku v materských škôlkach av početných detských skupinách. Jeho dizajn zohľadňuje všetky nároky na bezpečnosť. Je z kvalitných a zdravotne nezávadných materiálov, ktoré zaručujú jeho pevnosť, odolnosť a stabilitu. Hrany sú zaoblené, pri stoloch s hranou ABS a rohmi zaguľatené.

Nábytok pre materské školy je navrhnutý tak, aby bol praktický, ľahko sa používal aj skladoval. Je predovšetkým stohovateľný, aby jeho uloženie zaberalo čo najmenej miesta. Je modulárny – hlavné prvky môžete kombinovať a prispôsobiť konkrétnym potrebám škôlky. Povrchy produktov sú odolné voči oderu a ľahko sa udržujú.

Stoličky, stoly aj úložné boxy sú dostupné v celej šírke farieb – aj v prírodnej dyhe buku. Vďaka tomu ich môžete voliť také farebné poňatie, ktoré najlepšie zapadne do vizuálnej koncepcie interiéru Vašej škôlky. Celkový dizajn nábytku je volený tak, aby sa zapáčil nielen deťom.

Nábytok pre materskú škôlku od Hajdalánek je :

bezpečný a certifikovaný

odolný

stohovateľný

ľahký a ľahko manipulovateľný

z ekologických materiálov zodpovedajúcich trvalej udržateľnosti životného prostredia

Nechajte sa očariť nábytkom pre materské škôlky Hajdalánek!

 

Zpět na výpis